AUTOJOB.cz - místo srdce motor

Specializovaný portál pro automobilový průmysl

TOP zaměstanavatelé:
Interaction s.r.o.
ContiTrade Services s.r.o.
Mercedes-Benz
Siems & Klein
Scania Czech Republic s.r.o.
Auto Fit, spol. s r.o.


ŠKODA ukazuje skicu modernizovaného modelu Superb

Profil vlajkové lodi značky ŠKODA zostřují nové stylistické prvky a technické novinky.

ŠKODA zveřejňuje skicu s prvními detaily své modernizované vlajkové lodi SUPERB. Světová premiéra vylepšené modelové řady SUPERB proběhne v květnu v rámci Mistrovství světa v ledním hokeji 2019 ve slovenské metropoli Bratislavě. ŠKODA je hlavním sponzorem MS v hokeji už od roku 1993, tedy posedmadvacáté v řadě, a tuto mezinárodní událost nyní poprvé využije i k prezentaci nového modelu.

Skica nově navrženého vozu ŠKODA SUPERB ukazuje ostře vykreslené přední světlomety, mlhové světlomety s výraznou lištou a pro vozy značky ŠKODA typickou masku chladiče. Poprvé u modelu SUPERB zdobí záď namísto loga nápis ŠKODA. SUPERB, vlajková loď modelové palety značky ŠKODA, jejíž historie sahá až do 30. let minulého století, nabízí nejnovější inovace technologií, funkčnosti a designu značky. Modernizovaný špičkový model potvrzuje ambici značky ŠKODA nabízet vozy nejvyšší kvality, disponující vynikající nabídkou prostoru a četnými prvky výbavy, obvyklými pro vozy vyšších tříd.

Špičkový model s dlouhou historií

Historie modelu SUPERB, vlajkové lodi značky ŠKODA, začala už v roce 1934 ve výrobním závodě v Mladé Boleslavi původní generací modelu SUPERB. V roce 1947 byl vyroben model SUPERB v závodě Kvasiny jako vůbec první vůz. Latinské slovo „superbus“ znamená skvělý, excelentní nebo vynikající. Na tyto vlastnosti od roku 2001, tedy po více než padesátileté přestávce této modelové řady, plynule navazuje moderní ŠKODA SUPERB. Tento model je mezitím na trhu již ve své třetí generaci a je oblíben u rodin a stejně tak u firemních zákazníků jako komfortní služební či fleetový vůz. V dubnu 2017 překonala vlajková loď značky ŠKODA hranici jednoho milionu vyrobených kusů.

Rekordně dlouho na pozici hlavního sponzora

Jako dynamický, fascinující a sympatický sport se lední hokej k české automobilce ideálně hodí a je vedle cyklistiky důležitým pilířem sponzorské strategie značky ŠKODA: Automobilka je oficiálním partnerem a oficiálním poskytovatelem sponzorských vozů mistrovství světa v ledním hokeji už od roku 1993. Již v roce 1992 při finále MS v Praze a v Bratislavě byla ŠKODA oficiálním vozem šampionátu. Světovou premiérou vozu v rámci mistrovství světa se nyní ve slovenské metropoli kruh uzavírá. ŠKODA jako hlavní sponzor MS v ledním hokeji vstupuje do 27. sezóny, což je nejdelší působení hlavního sponzora v celé historii sportovních mistrovství světa.

Nabízíme volná pracovní místa

Autoelektrikář

Hrubá měsíční mzda: 30 000 – 45 000 Kč
Okres: Hlavní město Praha / Praha město

Automechanik Praha

Hrubá měsíční mzda: 30 000 – 45 000 Kč
Okres: Hlavní město Praha / Praha město

Autor: převzato AUTOJOB

Obrázek k článkuHlavní navigace:

Uživatel: nepřihlášen -> Přihlásit
Registrovat

Zvolte prosím typ účtu pro registraci:
Iveco Czech Republic, a.s.
Standox
BOSCH
Interaction s.r.o.
auto MOTOL BENI a. s.